Zamów już dziś!

O dostępność interesującego Was terminu prosimy dowiadywać się z conajmniej dwutygodniowy wyprzedzeniem, w przypadku tortów weselnych nawet z miesięcznym.


  • Możliwa dostawa na terenie Wrocławia i okolic, za dodatkowa opłatą

  • Wysyłki tortów do innych miast niż Wrocław, są możliwe za pomocą przesyłki konduktorskiej - (tylko duze miasta), o możliwościi wysyłki oraz szczegółach z tym zwiazanych proszę dowiadywac sie telefonicznie

  • ZAMÓWIENIA DOTYCZA WIELKOŚCI TORTU/ CIASTA 26CM, ISTNIEJE MOZLIWOŚC ZMIANY WIELKOŚCI, o zmianie wielkosci prosze o informacje w formularzu zamówienia w uwagach

  • KAŻDE CIASTO MOZE ZOSTAC UPIECZONE BEZ JAJEK, ORAZ PRODUKTÓW ZAZNACZONYCH W NIETOLERANCJACH- CENA DO UZGODNIENIA, o zmianie produktu prosze o informacje w formularzu zamówienia w uwagach

  • ISTNIEJE MOZLIWOSC INDYWIDUALNYCH ZAMÓWIEŃ - SZCZEGÓŁY ORAZ CENA DO UZGODNIENIA TELEFONICZNIE,

  • NIE ROBIMY TORTÓW W STYLU ANGIELSKIM , NIE UZYWAMY PLASTYCZNYCH MAS CUKROWYCH, MARCEPANOWYCH ORAZ SYNTETYCZNYCH BARWNIKÓW, AROMATÓW. WSZYSTKIE PRODUKTY SA 100% NATURALNE, BARWNIKI, MUSY, EKSTRAKTY ROBIMY SAMI BEZPOSREDNIO Z OWOCÓW I WARZYW.

  • UŻYWANE PRZEZ NAS SŁODZIDŁA TO NATURALNY, NISKOGLIKEMICZNY CUKIER ERYTROL, PASTA DAKTYLOWA, MIÓD.

Moja oferta tortów

wszystkie torty są przekładane naturalnymi pastami z daktyli, truskawek, owoców leśnych.

TORT MOCNO CZEKOLADOWY

TORT MOCNO CZEKOLADOWY

z mąki kasztanowej, kokosowej, z dużą iloscią prawdziwego kakaowca, z czekoladowa bitą śmietaną z mleka kokosowego oraz wiśniami w nasączanymi alkoholem bezglutenowym ( możliwa opcja bez alkoholu lub zmiana owoców)

TORT CZEKOLADOWO, WANILIOWY

TORT CZEKOLADOWO, WANILIOWY

z mąki kasztanowej, kokosowej, z dużą ilością prawdziwego kakaowca, z waniliową bitą śmietaną z mleka kokosowego oraz naturalnej sproszkowanej wanilii, z owocami ( maliny, borówki...lub inne wybrane)

TORT CZEKOLADOWO, KARMELOWO, BANANOWY

TORT CZEKOLADOWO, KARMELOWO, BANANOWY

Tort z mąki kasztanowej, kokosowej, z dużą ilością prawdziwego kakaowca, W środku karmel oraz karmelowa bita śmietana z mleka kokosowego. Karmel wykonany z cukru kokosowego oraz oleju kokosowego. W środku tortu zatopione banany.

torty bez glutenu wrocław

TORT ORZECHOWO, CZEKOLADOWY

Tort z maki kasztanowej , kokosowej, z duża iloscia prawdziwego kakaowca, z orzechowym nadzieniem z mleka kokosowego oraz orzechów plus banany lub inne owoce

torty na zamówienie Wrocław

TORT PRAWDZIWIE WANILIOWY Z OWOCAMI

tort wykonany z mąki kokosowej , z karmelizowanymi skórkami z pomarańczy i cytryny, wraz z waniliowa bita śmietana z mleka kokosowego oraz naturalnej sproszkowanej wanili, z owacami ( maliny, borówki lub inne wybrane)

MASZ OCHOTĘ NA COŚ PYSZNEGO I ZDROWEGO?

Skontaktuj się!

napisz
kontakt@mojesmakipaleo.pl

numer konta:
78105015751000009232591231

SWIFT -INGBPLPW IBAN- PL